vstupní stránka

IMG_9369

Harmonizace těla i mysli
BionicBand díky ladící frekvenci harmonizuje vaší tělo a mysl a tím pomáhá napravovat vitalitu a energie a zlepšovat různé procesy v těle. Bez chemie a nežádoucích účinku. V dobu skoro plošného pokrytí různými nežádoucími pro naše tělo signály tento produkt je potřebný pro každého.
 
IMG_9373IMG_9371IMG_9370IMG_9372
IMG_9328
 
 
Jak BIONICBAND® funguje?
Tento inovativní náramek využívá technologie bioresonance, která stimuluje bioelektrické pole vašeho těla a podporuje různé funkce, jako je průtok krve, metabolismus, imunitní systém a mnoho dalšího. Bionicband vysílá ladící signál, který díky vodě v těle vytváří harmonické prostředí, ve kterém pracují naše buňky mnohem efektivněji. Účinek proto pocítíte takřka okamžitě, jako když jste v lese.
Ladička pro tělo a buňky, která vytváří v těle harmonické prostředí!
 
Proč potřebuji BIONICBAND®?
Jedním z hlavních civilizačních problémů je elektrosmog. Elektrosmog neboli elektromagnetické znečištění prostředí vzniká působením frekvencí různých elektromagnetických polí, která nás obklopují zejména ve městech. Jedná se o uměle vytvořená elektromagnetická pole, která vyzařují všechna elektrická zařízení, především vysílače mobilních a datových operátorů, vysokofrekvenční elektrická vedení, trafostanice, ale také veškeré elektrospotřebiče v domácnosti, jako jsou mobilní telefony, elektrické či indukční vařiče, televizory, počítače, rádia, radiobudíky a další. To vše je elektromagnetické záření, které se přirozeně v přírodě na Zemi v produkované intenzitě nevyskytuje.
 

IMG_9352

BIONICBAND® pomáhá zmírňovat dopady elektromagnetického záření (EMF), které je v době 5G a téměř plošného pokrytí signály všudypřítomné a téměř nevyhnutelné. Toto je potvrzeno certifikací od Mezinárodní asociace pro výzkum elektrosmogu, IGEF Ltd.
 
IMG_9360
 IMG_9328
 
Výhody BIONICBAND®
 • Zpomaluje proces stárnutí

 • Zlepšuje rovnováhu, stabilitu a koordinaci 

 • Podporuje regeneraci po sportu a fyzické aktivitě 

 • 99% sportovců reportuje zlepšení osobního výkonu

 • Podporuje průtok krve, metabolismus a imunitní systém

 • Pomáhá snižovat stres a úzkost

 • Posiluje koncentraci a zlepšuje spánek

 • Zlepšení energie a síly
 • Ochrana proti elektromagnetickému záření s certifikátem

 • Je non-stop s vámi
 • Doživotní záruka na funkčnost

 • Vědecké prověřeno

Nyní můžete zlepšit svou vitalitu, energii a výkon bez rizika nežádoucích vedlejších účinků!
IMG_9328
 
 
Kouzlo BIONICBAND®
Náramky BIONICBAND® jsou frekvenčně upravené na frekvence, na kterých pracuje mozek a buňky. Tento jev se nazývá "sympatická rezonance" a znamená, že předměty se stejnou frekvencí přenášejí energii mezi sebou.
 
Když náš náramek, který "zní" na stejné frekvenci jako naše buňky, předává svou energii buňkám, nastává souznění. BIONICBAND® nám pomáhá odolávat negativnímu vlivu elektromagnetického záření (EMF) a vlivu vnějšího prostředí. Díky tomu, že je naše tělo tvořeno převážně z vody, dochází k přenosu energie do celého těla. Buňky se vyladí na svou přirozenou frekvenci a začnou lépe fungovat a odolávat zátěži.
 
Podobně jako hudba ovlivňuje naši náladu, náš náramek dodává energii a přináší pozitivní změny. BIONICBAND® může vám pomoci zvýšit výkon při sportu, zlepšit koncentraci v práci a snížit únavu.
 
Vyzkoušejte náš náramek ještě dnes a uvidíte rozdíl. Máme spokojené zákazníky po celém světě, kteří potvrzují, že BIONICBAND® jim pomohl zlepšit jejich život a výkon. Naše vysoká kvalita materiálů a moderní design zajišťují pohodlné nošení po celý den a náramek se snadno nastavuje, aby vyhovoval vašim individuálním potřebám.
 
BIONICBAND® je "hudba pro buňky", která může zlepšit vaše vitalitu, energie a výkon. Objednejte si nyní a začněte těžit z výhod BIONICBAND®.
Nemáte co ztratit! Poskytujeme 30denní záruku spokojenosti. Pokud s BIONICBAND® nebudete spokojeni, můžete ho vrátit.
IMG_9328
Ušetřete mnoho peněz
BIONICBAND® má nejenom vynikající účinky, ale také ušetří mnoho peněz, protože nabízí doživotní záruku na funkčnost a nekupujete stále dokola. BIONICBAND® vám pomáhá chránit před nežádoucími účinky elektromagnetického záření (co to je), které je v dnešní době všudypřítomné a má špatný vliv na tělo i mysl. A teď si spočítejte, kolik ušetříte za různé doplňky a to každý měsíc!
Kolik radosti vám přinese ten stav, kdy jste vitálnější, lépe spíte a budete se cítit dobře?
 IMG_9328