Hodnocení obchodu

4,9 235 hodnocení
5
227x
4
6x
3
1x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Jitka Čechová | 4.3.2024
Máme náramky týden,už s dcerou obě nosíme. Obtisky pomohly zklidnit mysl, teď frčíme týden s náramkem, zatím dost dobrý!
A Avatar autora Agira | 1.3.2024
Rychlé dodání, skvělá komunikace obchodu. Jak to funguje už musí každý posoudit sám 🙂
Avatar autora Daniela Štupáková | 26.2.2024
Ku veľkej spokojnosti vyriešený problém s náušnicami. Mám náramok Original, ktorý si striedam s náušnicami. Chystám sa otestovať aj iné frekvencie.
DM Avatar autora Dagmar Mezerová | 23.2.2024
Neobvyklá ochota pomoci při vyřešení problému a rychlá dodávka zboží i s obtiskem. Zatím jsem ve fázi testování náramků, věřím, že pomohou. Na Originál je odezva silná, více energie po celý den, na noc musím zatím sundat, mohla bych "skály lámat". Srovnávací tabulky jednotlivých náramků jsou podle mého velmi vydařené.
HJ Avatar autora Hana Jelínková | 22.2.2024
Objednávka se slevou, rychlé dodání i komunikace s Davidem, děkuji Moc !
Avatar autora Martin Štveráček | 20.2.2024
Dobrý den, s náramken jsem velmi spokojen. Mám ho 3 měsíce. Mám frekvenci Infinity a cítim se mnohem klidněji. Co je zajímavé od jeho nošení, že necítím žádné tlaky v očích jako dříve. Určitě pořídím i ženě a dětem. Stejně mi ho berou. Také zkusím i jiné frekvence... S nástupem 5G sítí doporučuji všem. Děkuji Martin
S Avatar autora Silva | 17.2.2024
Náramek Originál jsem začala nosit v září. Před mnoha lety jsem již podobný měla a účinky na mě měl a proto jsem si koupila nový od Bionicband.cz, protože se mi líbily nové desingy (kdysi byly jen náramky silikonové). Mohu říct, že mám rozhodně víc energie v mé náročné práci, se spánkem jsem problém neměla, ale s brzkým ranním vstávaním ano. Teď vstávám i v zimních měsících brzy ráno bez problému. Taky mě po pár týdnech stálého nošení náramku přestalo bolet přetížené rameno. Dnes jsem si objednala i frekvenci Joy od life a jsem hodně zvědavá na jeho efekt. 🙂
H Avatar autora Honza | 14.2.2024
Krásný dobrý přeji, Objednal jsem si již 3.náramek, tentokrát frekvenci Master. Mám již Originál a Infinity. Potřeboval jsem více elánu, při marketingu, tvoření a propagaci letáků a web.stránek. Moc jsem nevěřil, že mi to extra pomůže. Ale měl jsem dobrou zkušenost z Infinityve z horských výšlapů. Moc mi vloni pomohl. Řekl jsem si, že vyzkouším i novou speciální frekvenci Master. Když tak se dá u firmy do 30 dnů vrátit, tak proč ho nevyzkoušet! Nasadil jsem pásek na ruku a zapomněl na něj. Potřeboval jsem do práce vytvořit pár upoutávek na akce,které pořádám. Poslední dobou nebyla inspirace a tvoření šlo dost ztěžka. A hle, náhle se mi začali věty sami tvořit, grafika už šla také skoro sama a za chvíli byla celá propagace hotová. Pak jsem teprve zjistil, že mám nasazený náramek s destičkou Master. Nevěřil jsem, ale ono to pomáhá! Mám to vyzkoušené opakovaně při náročnějších akcích. Když to funguje u mne, nevěřícího na věci, které jsou tak jednoduché, jen destička s páskem, bez baterie a nic to nepohání. Doporučuji! Tato frekvence Master je výjimečná, nedám na ni dopustit. Vyzkoušej to také, určitě budeš spokojen/á. Nespi s Masterem! On totiž povzbuzuje mozek, a pak neusneš, nebo budeš spát jen lehce. Vlastní zkušenost. Honza
JK Avatar autora jindřiška klimešová | 13.2.2024
Náramek jsem koupila synovi k narozeninám, než mu ho dám, musela jsem ho vyzkoušet a můžu říci, že po několika hodinách mne přestalo bolet rameno, se kterým mám velký problém už několik let díky artroze. Další den druhý syn říkal, že ho taky bolí rameno a celá ruka (hlavně po práci n zahrad s krumpáčem), tak jsem mu dala náramek, moc se na to netvářil, ale nasadil si ho a odpoledne mi ho vrátil se slovy, že už ho nepotřebuje, protože bolest skoro úplně ustoupila. Tak jsme hned objednali pánský náhrdelník (v neděli) a dnes bude doručen. Co se týče rychlosti dodání a komunikace, až nepochopitelně rychlá a dobrá. Velká spokojenost.
RM Avatar autora Radovan Macháček | 12.2.2024
Jsem velmi spokojen s náramkem SPORT. Nosím jej každý den ráno po probuzení až do doby než jdu spát. Poté jej vyměníš za náramek Sleep. S náramkem sport mám více energie a nejsem přes den unavený. Což jsem odpoledne býval.
H Avatar autora Hana | 7.2.2024
Mam Originak již několik let (pletený pásek) a jsem nesmírně spokojená. Vloni jsem si jej s Infinit koupila jako náramek -řetízek na ruku a střídám je. Na noc O a přes den I. I mi nesmírně pomáhá se srovnat po psychické stránce … za mne 1😁👍 Prostě, co dodat, jsem nadšená. Děkuji, funguje to Hana
MC Avatar autora Marie Cizkova | 3.2.2024
Jsem nadšená jak rychlostí fungování obchodu, tak radami, které dostávám ve vazbě na své dotazy . Všechno jak má být, my starší bychom řekli: "jak v americkým filmu" ;). Zkouším jednotlivé frekvence a jak na mne působí, zároveň mne to donutilo, vlastně poprvé v životě, sledovat, jak se vlastně cítím a přijdou mi ty změny zajímavé.
Avatar autora Dana Šonová | 2.2.2024
Spokojenost , rychlé dodání
A Avatar autora Agira | 29.1.2024
Bleskové dodání Komunikace obchodu skvělá
MK Avatar autora Marie Kubištová | 28.1.2024
Velice vstřícný přístup při řešení jakéhokoliv problému. Rychlé a spolehlivé dodání.
MD Avatar autora Miroslava Danečková | 28.1.2024
Všproběhlo v pořádku
ES Avatar autora Eva Chobot Senkyrikova | 22.1.2024
Vše probíhá rychle a spolehlivě.Neni co dodat.Dekuji.
Š Avatar autora Šárka | 22.1.2024
Rychlé dodání, vstřícné jednání při výměně náramku za jiný typ.
JK Avatar autora Jana Kocandová | 22.1.2024
Spokojenost a rychlé dodání. Jen bych vytkla, že není popsané jak moc tenoučký je řetízek u BIONICBAND® náhrdelník V zlatá barva Originál. A zapínání je také velmi jemné a jde těžko udržet otevřené, tak trochu drhne. Takže mám strach ,že se mi brzy přetrhne... Nabylo by od věci nabízet řetízek ve dvou toušťkách .
MS Avatar autora Markéta Sochorová | 21.1.2024
jsem velmi spokojená s rychlým dodáním, prstýnek nosím asi dva týdny a jako bych měla více energie a taky po nějaké zátěži rychleji regeneruji. Malou nevýhodu tenkého, nastavitelného (a velmi pěkného) prstýnku vidím v tom, že když se za něco prstýnek zachytne, tak se úplně roztáhne, skoro narovná. Musím s tím tedy počítat a dávat si pozor, třeba při oblékání.