Časté otázky

Mohu kombinovat jednotlivé frekvence?

Ano, můžete. Musíte si však uvědomit, že když je zkombinujete, vznikne v podstatě nová frekvence (akord), podobně, jako když v hudbě hrajete dva tóny najednou – vznikne nový. Jestli vám tedy bude kombinace vyhovovat, pak ok. Nicméně uváděné účinky jednotlivé frekvence se týkají jen té jedné!

Jaká je ta nejlepší frekvence?

Všechny jsou nejlepší! Každá má svůj benefit pro každého, někdy však v určitý okamžik nemusí „sednout“. V tom případě ji opět vyzkoušejte jiný den. Jestliže ještě nemáte BionicBand, pak začněte s Original či Infinity, jak je popsáno ZDE.

Zvolit náušnice, náramek či náhrdelník?

Na prvním místě zvolte hlavně takovou variantu, kterou můžete pohodlně nosit nonstop. Např. náušnice každý nemá rád nosit, když spí. Z pohledu praktičnosti jsou nejlepší naše nylonové náramky, které máme označeny, jako „praktické“. Výhoda náušnic a náhrdelníku je v tom, že je máte automaticky na obou půlkách těla, což je o něco účinnější, ovšem praktičnost je stále na 1. místě!

Je jedno, kde nosím náramek?

Je to v podstatě jedno. Ano, je pravda, že na určitých místech na těle může být účinek trochu jiný, ale není třeba se tím limitovat. To však není u všech stejně.

Mohu s BionicBand do vody a co chytré hodinky?

Ano, můžete. Z pohledu naší frekvenční úpravy můžete dělat cokoliv. Saunovat, koupat se atp. U stříbra či kůže platí všeobecná pravidla platná pro jejich údržbu. Stříbro nerado slanou vodu, kůži je dobré občas nakrémovat. Chytré hodinky nevadí.

Proč cítím brnění, horkost, mravenčení či motání hlavy?

V okamžiku nasazení dojde rychlému vyladění buněk a ty začnou lépe pracovat a to se někdy může takto projevit, ale většinou do pár minut odezní. Taková reakce je v pořádku. Týká se to asi 15% lidí.

Proč se cítím hůře, než před tím?

Někdy vaše tělo potřebuje dát něco do pořádku a člověk se pak cítí nějakou dobu, jako kdyby nemocný. Často to bývá také detoxikace. Trochu bolí hlava apod. Více pijte vodu, nejlépe se špetkou Himalájské soli. Obvykle to odezní do týdne. Týká se to asi 5% lidí.

Proč nemohu s BionicBand usnout?

Asi 5% lidí s Bionicband nemůže naopak usnout. Je to proto, protože máte najednou mnoho energie a tělo na to není zvyklé. Náramek si tedy na spaní sundejte a za pár dní se s ním pokuste opět spát. Zhruba za týden s ním budete spát naopak mnohem lépe. Byla by škoda s ním nespat, protože spánek je velmi důležitý a je dobré, když bude co nejlepší.

Prý frekvence Země stoupá a zda se Bionicband tomu přizpůsobuje?

Jestli frekvence Země stoupá, nebo jestli stoupá Shumanova rezonance je naprosto jedno. Proč? Protože náš mozek bude stále pracovat ve svém daném rozsahu. Například abyste spali hlubokým spánkem, bude muset vytvářet velmi nízkou frekvenci a ta bude stále stejně nízko. To se týká jakékoliv jeho činnosti. Ale i tak všechny tyto frekvence kolem nás jsou přepsány velice intenzivním a uměle vytvořeným elektrosmogem (wifi, mobily, TV atd.) Doslova se koupeme v obrovském elektromagnetickém hluku a přirozená a pro nás přínosná frekvence planety je dnes nedostupný komfort. Bionicband má frekvence, které náš mozek a tělo zná a používá. Naše sny, cíle a myšlení pro budoucnost spočívá právě v těch velmi nízkých a harmonických frekvencích. Proto se také mnoho zákazníků cítí tak dobře a klidněji – protože možná poprvé v životě mohou vnímat naše přirozené frekvence, podobně, jako když jste byli v hluboké přírodě, u vodopádů či v moři.

Proč nic necítím?

BionicBand a všechny jeho frekvence fungují na 100%! To máme za 17 let existence bohatě ověřeno a navíc ověřeno v nezávislých studií. Jedna se také dělala pouze na živých buňkách (zde), kterým nic nenamluvíte 😊. Takže o funkčnosti není pochyb. Ale to, že to někteří lidé subjektivně nepozorují je druhá věc a neznamená to, že to nefunguje. Nejčastějšími důvody mohou být nedostatečný příjem tekutin, nebo užívání některých léků, psychofarmak či léků na bolest. Také je třeba si uvědomit, že někdy si to žádá více času, aby se tělo zmátořilo a napravilo potíže, které se léta vytvářely. Kolik věcí již bylo vyzkoušeno a stále potíže přetrvávají? BionicBand je pomocník pro lidi, kteří se snaží na sobě pracovat a zároveň změnit i další věci v životě, jako třeba strava, a svůj vlastní přístup k životu. Tito lidé také zažívají někdy až neuvěřitelné výsledky a změny! A nezapomeňte, máte 30denní zkušební lhůtu a záruku vrácení peněz. 

 IMG_8752