Jak si vybrat BIONICBAND®?

Jaký si zvolit náramek BIONICBAND®?

Každý náramek zlepší, tedy harmonizuje všechny oblasti. Liší se jen v tom, že každá frekvence je více efektivnější/silnější v harmonizaci jiné části těla. Pro maximální benefit dosáhnete tak, že máte všechny frekvence a střídáte si je podle potřeby, podobně, jako si střídáte hudbu, kterou posloucháte. Pokud je to Váš první náramek, doporučujeme začít s frekvencí „Original“. Je nejsilnější z pohledu fyzického těla, jeho harmonizace. Ovšem jestliže Vás trápí hlavně psychika, začněte spíše s frekvencí „Infinity“. Potřebujete-li harmonizovat psychiku i tělo, doporučujeme zvolit frekvenci „Infinity“. Pak přidávate i další frekvence. Frekvence „Infinity“ harmonizuje více psychiku a frekvence „Joy of life“ zklidňuje přecitlivělost a navozuje pocit radosti ze života.

Jinými slovy člověk není stroj, ale složité propojení těla a mysli. Proto občas dostáváme zpětné vazby, že náš zákazník si vybral náramek harmonizující hlavně psychiku, ale přitom pak má velkou fyzickou úlevu a hodně energie a naopak. Takže je velice důležité pochopit, že každá frekvence je dobrá na podporu zdravého životného stylu, podporuje všechny oblasti (tělo a mysl) a pomáhá v ochraně před elektrosmogem, takže pokud máte jen jeden náramek, je více méně jedno, jaký si vyberete.

Ostatní frekvence, které máme v nabídce, jsou více účinnější na další oblasti, ale opět opakuji, že všechny frekvence fungují v určité míře na všechny oblasti. Takže pokud jste s BIONICBAND® spokojeni, pro plný benefit je nejlépe mít všechny frekvence a střídat si je.

 Frekvence "Original", "Infinity" nebo "Joy of life" jsou vhodné pro non-stop nošení

"Original": Harmonizuje především fyzické tělo. Je to velmi univerzální frekvence. Je nejsilnější z pohledu fyzického těla, podporuje lepší držení těla, svalové napětí a rychlejší regeneraci. Pocit síly a akce. Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "Original" najdete ZDE.

"Infinity": Tón C. Je to velmi příjemný ladící tón C pro buňky. Takový tón o stejné frekvenci vysílají delfíni, o kterých je známo, že mají různé účinky jak na fyzické, tak i psychické úrovni. Podporuje koordinaci pravé a levé hemisféru mozku a psychický stav. Budete se cítit čerstvě a pohodlně v těle. Je velmi uzemňující. Pocit chtění žít! Z duševního pohledu je efektivnější než "Original". Jste-li citlivější na stres a  psychiku, pak volte nejprve "Infinity". Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "Infinity" najdete ZDE.

"Joy of Life" (radost ze života): Podporuje tvoření, dobrou náladu a přináší pocit radosti ze života. Má zklidňující účinky na přecitlivělost. Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "Joy of Life" najdete ZDE.

Benefit každé frekvence můžete vidět v následujících tabulkách. Tyto údaje jsou pouze orientační a nezahrnují specifické vlastnosti každého jedince.

IMG_4545IMG_4535

IMG_4541IMG_4536

IMG_4542

Ostatní frekvence:

MOOD (nálada): Velmi nízká frekvence. Je celý frekvenčně upraven na frekvenci zaměřenou na úlevu od stresu a zklidnění. Je vhodný pro čas, kdy se potřebujete zklidnit a uvolnit a tak trochu „vypnout“. Je to zklidňovač! Je to skvělý doplněk k výše zmíněným náramkům. Možný pro non-stop nošení, ale někdy bude potřeba odložit a vzít si naše klasické náramky, protože bude potřeba více nakopnout. Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "MOOD" najdete ZDE.

EDGE a Dětský: Podporuje více koncentraci a rovnováhu a je také vhodný pro non-stop nošení. Je celý frekvenčně upraven na frekvenci zaměřenou na lepší koncentraci. Je vhodný pro činnosti, vyžadující soustředění a koordinaci, jako třeba učení, golf a joga. Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "EDGE" a Dětský najdete ZDE.

NA SPANÍ: Nízká frekvence stimulující hluboký spánek. Jestliže máte velké potíže se spaním i když máte BIONICBAND®, pak je to správná volba. Nosí se jen přes noc. Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "SLEEP" najdete ZDE.

SPORT: Vhodný pro denní nošení, když sportujete a potřebujete větší sílu a energii. Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "SPORT" najdete ZDE.

Obecně:

NEJVĚTŠÍ ÚČINEK nastane, když máte náramek se stejnou frekvencí na každé straně těla! Celkově zlepšíte účinek o 10% až 20%.

Je užitečné kombinovat různé frekvence náramků BIONICBAND®?

Nejprve doporučujeme, abyste se seznámili s danou frekvencí a nosili několik dní jen tu jednu. Pak budete přesně vědět, jaký má na Vás efekt a jak sedí. Potom teprve zkoušejte kombinace, které se budou cítit jinak, jako kdybyste měli jinou frekvenci. Budeme velmi rádi za vaší zpětnou vazbu a zkušenosti s kombinacemi. Zajímavé kombinace jsou: Original – Joy of Life, Spací – Joy of life, Mood – Original, Sport – Edge.

Ovšem pozor, nedoporučujeme kombinovat s jinými náramky z kamínků, drahokamů a polodrahokamů, které se vyznačují frekvenčním působením. Neznamená to, že to nejde, pouze to, že tyto krystaly mají většinou vysoké frekvence a spolu s BIONICBAND® pak nebudete mít takový benefit. Postupujte tedy stejně. Nejprve se seznamte pouze s jednou frekvencí BIONICBAND® a potom můžete vyzkoušet kombinaci.

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech frekvenci jsou pouze informativní. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků. Mějte vždy na paměti, že použití frekvencí není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti frekvenci používejte pouze jako dodatek a psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu. 

IMG_3599