Jak si vybrat?

Jaký si zvolit náramek BIONICBAND®?

Náramky BIONICBAND® jsou představovány v různých frekvencích. Každý náramek zlepší, tedy harmonizuje všechny oblasti. Liší se jen v tom, že každá frekvence je více efektivnější/silnější v harmonizaci určité oblasti. Maximální benefit dosáhnete tak, že máte všechny frekvence a střídáte si je podle potřeby, podobně, jako si střídáte hudbu, kterou posloucháte. Pokud je to Váš první náramek, doporučujeme začít s frekvencí „Original“. Je nejsilnější z pohledu fyzického těla, jeho harmonizace. Ovšem jestliže Vás trápí hlavně psychika, začněte spíše s frekvencí „Infinity“. Potřebujete-li harmonizovat psychiku i tělo, doporučujeme zvolit frekvenci „Originál“. Pokud vás více trápí psychika než tělo, je vhodnější frekvence "Infinity". Pokud je to váš první náramek, už nemusíte číst dál. Stačí si vybrat model, který se vám bude líbit. Funkčnost náramku je stejná, liší se pouze designem.

IMG_9324

IMG_9325

IMG_5915

Když máte pozitivní zkušenost s BionicBand, pak přidávate i další frekvence. Frekvence „Infinity“ harmonizuje více psychiku a frekvence „Joy of life“ harmonizuje přecitlivělost a pocit radosti ze života.

Jinými slovy člověk není stroj, ale složité propojení těla a mysli. Proto občas dostáváme zpětné vazby, že náš zákazník si vybral náramek harmonizující hlavně psychiku, ale přitom pak má velkou fyzickou úlevu a hodně energie a naopak. Takže je velice důležité pochopit, že každá frekvence je dobrá na podporu zdravého životného stylu, podporuje všechny oblasti (tělo a mysl) a pomáhá v ochraně před elektrosmogem, takže pokud máte jen jeden náramek, je více méně jedno, jaký si vyberete.

Ostatní frekvence, které máme v nabídce, jsou více účinnější na další oblasti, ale opět opakuji, že všechny frekvence fungují v určité míře na všechny oblasti. Takže pokud jste s BIONICBAND® spokojeni, pro plný benefit je nejlépe mít všechny frekvence a střídat si je.

Frekvence "Original", "Infinity" nebo "Joy of life" jsou vhodné pro non-stop nošení

"Original": Harmonizuje především fyzické tělo. Je to velmi univerzální frekvence. Je nejsilnější z pohledu fyzického těla, harmonizuje lepší držení těla, svalové napětí a regeneraci. Pocit síly a akce. Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "Original" najdete ZDE.

"Infinity": Tón C. Je to velmi příjemný ladící tón C pro buňky. Takový tón o stejné frekvenci vysílají delfíni, o kterých je známo, že mají různé účinky jak na fyzické, tak i psychické úrovni. Harmonizuje psychický stav, pocit čerstvosti a pohodlnosti v těle a chtění žít! Z duševního pohledu je efektivnější než "Original". Jste-li citlivější na stres a  psychiku, pak volte nejprve "Infinity". Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "Infinity" najdete ZDE.

"Joy of Life" (radost ze života): Harmonizuje tvoření, dobrou náladu, pocit radosti ze života a přecitlivělost. Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "Joy of Life" najdete ZDE.

Benefit každé frekvence můžete vidět v následujících tabulkách. Je to pouze orientační, nezahrnuje specifické vlastnosti každého jedince a jedná se o harmonizaci této oblasti.

IMG_4545IMG_4535

IMG_4541IMG_4536

IMG_4542

Ostatní frekvence:

MOOD (nálada): Velmi nízká frekvence. Je celý frekvenčně upraven frekvenci harmonizující úlevu, stres a zklidnění. Je vhodný pro čas, kdy se potřebujete zklidnit a uvolnit a tak trochu „vypnout“. Je to "zklidňovač"! Je to skvělý doplněk k výše zmíněným náramkům. Možný pro non-stop nošení, ale někdy bude potřeba odložit a vzít si naše klasické náramky, protože bude potřeba více nakopnout. Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "MOOD" najdete ZDE.

EDGE a Dětský: Harmonizuje koncentraci a rovnováhu a je také vhodný pro non-stop nošení. Je celý frekvenčně upraven frekvenci zaměřenou na lepší koncentraci. Je vhodný pro činnosti, vyžadující soustředění a koordinaci, jako třeba učení, golf a joga. Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "EDGE" a Dětský najdete ZDE.

NA SPANÍ: Nízká frekvence harmonizující hluboký spánek. Jestliže máte velké potíže se spaním i když máte BIONICBAND®, pak je to správná volba. Nosí se jen přes noc. Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "SLEEP" najdete ZDE.

SPORT: Vhodný pro denní nošení, když sportujete a potřebujete harmonizovat sílu a energii. Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "SPORT" najdete ZDE.

 

EXTRA Frekvence "Master"

Master je Mistr a posouvá ve všech směrech vpřed! Podporuje myšlení ve velkém. Člověk má chuť realizovat to, co ví, že musí dělat pro svůj potřebný růst. Harmonizuje regeneraci a fyzickou výdrž. Avšak je to EXTRA frekvence a nedoporučujeme zvolit jako svůj první náramek! Je třeba mít jednu ze základních frekvencí (Originál, Infinity, Joy of Life), abyste mohli Mastra odložit, vzít si jednu ze základních frekvencí a odpočinout si 😊 Podle zpětných vazeb je však možné, že někdo tuto frekvenci využívá neustále včetně spánku, ale je to individuální, a proto je to EXTRA frekvence a nedoporučuje se ji mít jako první. Skvěle se i kombinuje s ostatními frekvencemi a pocitově, jakoby umocňuje jejich působení.

Master je frekvence, kterou vytváří náš mozek, když se posouváme v před, když prosazujeme svůj záměr nebo když realizujeme to, co si vyžaduje náš růst a expanze.

 Ale pozor, stejně jako náš trenér či trénink, je potřeba i odpočinek. Proto je dobré „vypnout“ a vzít si jinou frekvenci.

 

NOVINKA! Frekvence "NO FEAR" (žádný strach)

Harmonizuje pocit úzkosti, strachu a psychickou pohodu. Velmi příjemný fyzický pocit. Pocit sounáležitosti se vším. Lepší vnímání. Harmonizuje paměť na jazyky. Podporuje regeneraci. Určené pro non-stop nošení. Dobře se s ním spí. Je to přesně to, co si žádá dnešní stresující doba.

Zákazníci reportují mnohem lepší zvládání strachu u zkoušek a při přednášení či závodech. Pohodlněji se vykonávají pracovní povinnosti a překonává se neochota. 

V této frekvenci máme model určený i pro děti, protože často trpí strachy a nervozitou před zkouškami.

Obecně:

NEJVĚTŠÍ ÚČINEK (na základě zkušeností naších zákazníků) nastane, když máte náramek se stejnou frekvencí na každé straně těla! Celkově pocitově zlepšíte účinek o 10% až 20%

Je užitečné kombinovat různé frekvence náramků BIONICBAND®?

Nejprve doporučujeme, abyste se seznámili s danou frekvencí a nosili několik dní jen tu jednu. Pak budete přesně vědět, jaký má na Vás efekt a jak sedí. Potom teprve zkoušejte kombinace, které se budou cítit jinak, jako kdybyste měli jinou frekvenci. Budeme velmi rádi za vaší zpětnou vazbu a zkušenosti s kombinacemi. Zajímavé kombinace jsou: Original – Joy of Life, Spací – Joy of life, Mood – Original, Sport – Edge.

Ovšem pozor, nedoporučujeme kombinovat s jinými náramky z kamínků, drahokamů a polodrahokamů, které se vyznačují frekvenčním působením. Neznamená to, že to nejde, pouze to, že tyto krystaly mají většinou vysoké frekvence a spolu s BIONICBAND® pak nebudete mít takový benefit. Postupujte tedy stejně. Nejprve se seznamte pouze s jednou frekvencí BIONICBAND® a potom můžete vyzkoušet kombinaci.

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o vlastnostech frekvenci jsou pouze informativní. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků. Mějte vždy na paměti, že použití frekvencí není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti frekvenci používejte pouze jako dodatek a psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu. 

Také musíme upozornit, že všechna tvrzení a vlastnosti biorezonančních náramků BionicBand a také vysvětlení, jak to funguje, jsou založeny na vlastním výzkumu, subjektivních pocitech a výzkumech provedených ve 2 nezávislých nestátních laboratořích. Proto nic neslibujeme a prezentujeme náš produkt pouze jako podporu zdravého životního stylu. Abychom měli absolutně férový obchod, nabízíme 30denní garanci na vrácení peněz i za použitý výrobek, aby každý jednotlivý zákazník mohl udělat svůj vlastní názor a prozkoumat, zda BionicBand funguje, vyhovuje mu, splňuje jeho očekávání a chce ho mít.

IMG_8752

IMG_5915