Jak si vybrat BIONICBAND®?

Jaký si zvolit náramek BIONICBAND®?

Náramky BIONICBAND® jsou představovány v různých frekvencích. Každý náramek zlepší, tedy harmonizuje všechny oblasti. Liší se jen v tom, že každá frekvence je více efektivnější/silnější v harmonizaci jiné části těla. Pro maximální benefit dosáhnete tak, že máte všechny frekvence a střídáte si je podle potřeby, podobně, jako si střídáte hudbu, kterou posloucháte. Pokud je to Váš první náramek, doporučujeme začít s frekvencí „Original“. Je nejsilnější z pohledu fyzického těla, jeho harmonizace. Ovšem jestliže Vás trápí hlavně psychika, začněte spíše s frekvencí „Infinity“. Potřebujete-li harmonizovat psychiku i tělo, doporučujeme zvolit frekvenci „Infinity“. Pokud je to váš první náramek, už nemusíte číst dál. Stačí si vybrat model, který se vám bude líbit. Funkčnost náramku je stejná, liší se pouze designem.

IMG_9324

IMG_9325

Když máte pozitivní zkušenost s BionicBand, pak přidávate i další frekvence. Frekvence „Infinity“ harmonizuje více psychiku a frekvence „Joy of life“ zklidňuje přecitlivělost a navozuje pocit radosti ze života.

Jinými slovy člověk není stroj, ale složité propojení těla a mysli. Proto občas dostáváme zpětné vazby, že náš zákazník si vybral náramek harmonizující hlavně psychiku, ale přitom pak má velkou fyzickou úlevu a hodně energie a naopak. Takže je velice důležité pochopit, že každá frekvence je dobrá na podporu zdravého životného stylu, podporuje všechny oblasti (tělo a mysl) a pomáhá v ochraně před elektrosmogem, takže pokud máte jen jeden náramek, je více méně jedno, jaký si vyberete.

Ostatní frekvence, které máme v nabídce, jsou více účinnější na další oblasti, ale opět opakuji, že všechny frekvence fungují v určité míře na všechny oblasti. Takže pokud jste s BIONICBAND® spokojeni, pro plný benefit je nejlépe mít všechny frekvence a střídat si je.

 Frekvence "Original", "Infinity" nebo "Joy of life" jsou vhodné pro non-stop nošení

"Original": Harmonizuje především fyzické tělo. Je to velmi univerzální frekvence. Je nejsilnější z pohledu fyzického těla, podporuje lepší držení těla, svalové napětí a rychlejší regeneraci. Pocit síly a akce. Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "Original" najdete ZDE.

"Infinity": Tón C. Je to velmi příjemný ladící tón C pro buňky. Takový tón o stejné frekvenci vysílají delfíni, o kterých je známo, že mají různé účinky jak na fyzické, tak i psychické úrovni. Podporuje koordinaci pravé a levé hemisféru mozku a psychický stav. Budete se cítit čerstvě a pohodlně v těle. Je velmi uzemňující. Pocit chtění žít! Z duševního pohledu je efektivnější než "Original". Jste-li citlivější na stres a  psychiku, pak volte nejprve "Infinity". Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "Infinity" najdete ZDE.

"Joy of Life" (radost ze života): Podporuje tvoření, dobrou náladu a přináší pocit radosti ze života. Má zklidňující účinky na přecitlivělost. Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "Joy of Life" najdete ZDE.

Benefit každé frekvence můžete vidět v následujících tabulkách. Tyto údaje jsou pouze orientační a nezahrnují specifické vlastnosti každého jedince.

IMG_4545IMG_4535

IMG_4541IMG_4536

IMG_4542

Ostatní frekvence:

MOOD (nálada): Velmi nízká frekvence. Je celý frekvenčně upraven na frekvenci zaměřenou na úlevu od stresu a zklidnění. Je vhodný pro čas, kdy se potřebujete zklidnit a uvolnit a tak trochu „vypnout“. Je to zklidňovač! Je to skvělý doplněk k výše zmíněným náramkům. Možný pro non-stop nošení, ale někdy bude potřeba odložit a vzít si naše klasické náramky, protože bude potřeba více nakopnout. Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "MOOD" najdete ZDE.

EDGE a Dětský: Podporuje více koncentraci a rovnováhu a je také vhodný pro non-stop nošení. Je celý frekvenčně upraven na frekvenci zaměřenou na lepší koncentraci. Je vhodný pro činnosti, vyžadující soustředění a koordinaci, jako třeba učení, golf a joga. Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "EDGE" a Dětský najdete ZDE.

NA SPANÍ: Nízká frekvence stimulující hluboký spánek. Jestliže máte velké potíže se spaním i když máte BIONICBAND®, pak je to správná volba. Nosí se jen přes noc. Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "SLEEP" najdete ZDE.

SPORT: Vhodný pro denní nošení, když sportujete a potřebujete větší sílu a energii. Náramky BIONICBAND® ve frekvenci "SPORT" najdete ZDE.

Obecně:

NEJVĚTŠÍ ÚČINEK nastane, když máte náramek se stejnou frekvencí na každé straně těla! Celkově zlepšíte účinek o 10% až 20%.

Je užitečné kombinovat různé frekvence náramků BIONICBAND®?

Nejprve doporučujeme, abyste se seznámili s danou frekvencí a nosili několik dní jen tu jednu. Pak budete přesně vědět, jaký má na Vás efekt a jak sedí. Potom teprve zkoušejte kombinace, které se budou cítit jinak, jako kdybyste měli jinou frekvenci. Budeme velmi rádi za vaší zpětnou vazbu a zkušenosti s kombinacemi. Zajímavé kombinace jsou: Original – Joy of Life, Spací – Joy of life, Mood – Original, Sport – Edge.

Ovšem pozor, nedoporučujeme kombinovat s jinými náramky z kamínků, drahokamů a polodrahokamů, které se vyznačují frekvenčním působením. Neznamená to, že to nejde, pouze to, že tyto krystaly mají většinou vysoké frekvence a spolu s BIONICBAND® pak nebudete mít takový benefit. Postupujte tedy stejně. Nejprve se seznamte pouze s jednou frekvencí BIONICBAND® a potom můžete vyzkoušet kombinaci.

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech frekvenci jsou pouze informativní. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků. Mějte vždy na paměti, že použití frekvencí není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti frekvenci používejte pouze jako dodatek a psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu. 

IMG_8752