O NÁS

Jak to všechno začalo...

V roce 2009 jsem narazil na publikace Dr. Pedersena ohledně náramků BIONICBAND®. Byl jsem naprosto fascinován a hned si objednal tento náramek z Ameriky. A ono to opravdu fungovalo! 

Dřiv jsem 15 let dělal velice intenzivně sport a jako asi každý sportovec, měl jsem bolesti ramen a zad. Po nasazení náramku jsem hned pocítil úlevu od bolesti a hybnost mého ramene byla opět v normě. To mi nešlo do hlavy a tak trochu jsem si myslel, že jsem si to vsugeroval a že to opět začne. A ono nic! Od té doby jsem měl zkrátka pokoj.

Protože princip jeho fungování, vysvětlený Dr. Pedersenem byl naprosto logický a dával mi smysl a také jsem měl svou vlastní zkušenost, rozhodl jsem se stát distributorem a dostat tento jednoduchý a účinný produkt do Čech a Slovenska. Což se mě povedlo a již během prvních pár měsíců jsem měl mnoho distributorů a ještě více zákazníků, včetně vrcholových atletů. 

Během dalších 7 let, kdy jsem byl aktivním distributorem BIONICBAND®, jsem zjiskal spoustu spokojeních zákazníků a jejich skvělých zkušeností s náramkem. Se stále větším nárůstem elektromagnetického smogu, plynoucího z obrovského rozmachu mobilních technologií (2G, 3G, 4G a nyní přichází 5G), jsem si stále více a více uvědoměval důležitost tohoto výrobku.

Bohužel od roku 2017 firma, která vyráběla BionicBand, ukončila výrobu (z důvodů nesouvisejících s obchodem). Ovšem výrobek byl fantastický a hodně žádaný a ještě více aktuální v dnešní době. Takže jsem rozhodl přivést výrobu do České republiky. 

V roce 2019, po dlouhých jednání, jsem se domluvil o prodeji technologie a přístroje na úpravu BIONICBAND®. 

V červenci 2019, Jsem odjel do USA, kde jsem prošel školení se zakladatelem a šéfem BMF ENTERPRISES, LLC Danem Faddenem, který vlastní značku BIONICBAND® v Americe (viz foto) a získal přístroj na úpravu náramků.

IMG_1590

V srpnu 2019 jsme zahájili výrobu a prodej náramků BionicBand v České Republice.

V roce 2021 byla založena firma Bionic Production s.r.o.

Produkt chráněn ochrannou známkou.

Teď máme pro Vás 100% originální náramek BIONICBAND® s doživotní garancí a 30 denní zárukou vrácení peněz!

Neveřte, ale přesvedče se sami!

David Kaliberka, výrobce náramků BIONICBAND®, zakladatel Bionic Production s.r.o.