O NÁS

Jak to všechno začalo...

V roce 2009 jsem narazil na publikace Dr. Pedersena ohledně náramků BIONICBAND®. Byl jsem naprosto fascinován a hned si objednal tento náramek z Ameriky. A ono to opravdu fungovalo! 

Dřiv jsem 15 let dělal velice intenzivně sport a jako asi každý sportovec, měl jsem bolesti ramen a zad. Po nasazení náramku jsem hned pocítil úlevu od bolesti a hybnost mého ramene byla opět v normě. To mi nešlo do hlavy a tak trochu jsem si myslel, že jsem si to vsugeroval a že to opět začne. A ono nic! Od té doby jsem měl zkrátka pokoj.

Protože princip jeho fungování, vysvětlený Dr. Pedersenem byl naprosto logický a dával mi smysl a také jsem měl svou vlastní zkušenost, rozhodl jsem se stát distributorem a dostat tento jednoduchý a účinný produkt do Čech a Slovenska. Což se mě povedlo a již během prvních pár měsíců jsem měl mnoho distributorů a ještě více zákazníků, včetně vrcholových atletů. 

Během dalších 7 let, kdy jsem byl aktivním distributorem BIONICBAND®, jsem zjiskal spoustu spokojeních zákazníků a jejich skvělých zkušeností s náramkem. Se stále větším nárůstem elektromagnetického smogu, plynoucího z obrovského rozmachu mobilních technologií (2G, 3G, 4G a nyní přichází 5G), jsem si stále více a více uvědoměval důležitost tohoto výrobku.

Bohužel od roku 2017 firma, která vyráběla BionicBand, ukončila výrobu (z důvodů nesouvisejících s obchodem). Ovšem výrobek byl fantastický a hodně žádaný a ještě více aktuální v dnešní době. Takže jsem rozhodl přivést výrobu do České republiky. 

V roce 2019, po dlouhých jednání, jsem se domluvil o prodeji technologie a přístroje na úpravu BIONICBAND®. 

V červenci 2019, Jsem odjel do USA, kde jsem prošel školení se zakladatelem a šéfem BMF ENTERPRISES, LLC Danem Faddenem, který vlastní značku BIONICBAND® v Americe (viz foto) a získal přístroj na úpravu náramků.

IMG_1590

V srpnu 2019 jsme zahájili výrobu a prodej náramků BionicBand v České Republice.

V roce 2021 byla založena firma Bionic Production s.r.o.

Produkt chráněn ochrannou známkou.

Teď máme pro Vás 100% originální náramek BIONICBAND® s doživotní garancí a 30 denní zárukou vrácení peněz!

Neveřte, ale přesvedče se sami!

David Kaliberka, výrobce náramků BIONICBAND®, zakladatel Bionic Production s.r.o.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení