BIONICBAND® náhrdelník dvoubarevný Master

Kód: 657
2 490 Kč
Skladem (>5 ks)

Tento náhrdelník BIONICBAND® je upraven na frekvenci "Master". Více o frekvenci "Master" dozvíte v popisu náhrdelníku. Stačí aby se dotýkal kůže.

Více o tom, na jakém principu funguje BIONICBAND®, najdete v "Jak to funguje".

Díky tomu, že je naše tělo tvořeno převážně z vody, dojde k přenosu energie do celého těla. Buňky se opět vyladí na svou přirozenou frekvenci a začnou lépe odolávat zátěži vnějšího prostředí. 

Poskytujeme celoživotní garanci na funkčnost technologií BRT (Bionic Resonance Technology).

Materiál: pozlacené stříbro 925, rhodiované stříbro 925

Délka 40 cm + 5 cm

 

 

 

Detailní informace

30-TI DENNÍ GARANCE VRACENÍ PENĚZ
30-TI DENNÍ GARANCE VRACENÍ PENĚZ
CELOŽIVOTNÍ GARANCE
CELOŽIVOTNÍ GARANCE
DOPRAVA PO ČR A SK ZDARMA NA OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ/85 EUR
DOPRAVA PO ČR A SK ZDARMA NA OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ/85 EUR
DORUČÍME KAMKOLIV PO CELÉM SVĚTĚ
DORUČÍME KAMKOLIV PO CELÉM SVĚTĚ

Detailní popis produktu

Tento náhrdelník BIONICBAND® je upraven na frekvenci "Master". Master je Mistr a posouvá ve všech směrech vpřed! Podporuje myšlení ve velkém. Člověk má chuť realizovat to, co ví, že musí dělat pro svůj potřebný růst. Podporuje regeneraci a fyzickou výdrž. Avšak je to EXTRA frekvence a nedoporučujeme zvolit jako svůj první náramek! Je třeba mít jednu ze základních frekvencí (Originál, Infinity, Joy of Life), abyste mohli Mastra odložit, vzít si jednu ze základních frekvencí a odpočinout si Podle zpětných vazeb je však možné, že někdo tuto frekvenci využívá neustále včetně spánku, ale je to individuální, a proto je to EXTRA frekvence a nedoporučuje se ji mít jako první. Skvěle se i kombinuje s ostatními frekvencemi a pocitově, jakoby umocňuje jejich působení. Master je frekvence, kterou vytváří náš mozek, když se posouváme v před, když prosazujeme svůj záměr nebo když realizujeme to, co si vyžaduje náš růst a expanze.

Ale pozor, stejně jako náš trenér či trénink, je potřeba i odpočinek. Proto je dobré „vypnout“ a vzít si jinou frekvenci.

Díky tomu, že je naše tělo tvořeno převážně z vody, dojde k přenosu energie do celého těla. Buňky se opět vyladí na svou přirozenou frekvenci a začnou lépe odolávat zátěži vnějšího prostředí.  

Více o tom, na jakém principu funguje BIONICBAND®, najdete v Jak to funguje.

Funkčnost technologií BRT (Bionic Resonance Technology) je celoživotní.

Materiál: pozlacené stříbro 925, rhodiované stříbro 925

Délka 40 cm + 5 cm

Tento produkt nenahrazuje lékařskou péči a představuje pouze jako doplněk zdravého životního stylu.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-SHOP
Záruka: doživotní
Hmotnost: 0.05 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DM Avatar autora | 13.6.2024
Dobrý den Davide, podělím se o další své zkušenosti s frekvencemi. Po delším používání NO FEAR frekvence, která mě vnitřně neuvěřitelně moc posílila, jsem se najednou začala cítit příliš v takovém velice nabuzeném a zrychleném stavu, takový "králíček Duracel", že sice všechno zvládnu, ale už se tak nějak tělu a mozku nechtělo držet v tom pro mě vyšponovaném tempu. Takže impuls k tomu změnit frekvenci. Potřebovala jsem odpočinout a tak jsem zkusila obtisk Mood. Bylo to příjemné zklidnění a zpomalení, ale připadalo mi, že i pro mozek (byl takový líný :-) ) a to se mi v práci moc nehodilo :-) Tak jsem k tomu zkusila přidat můj první náramek Joy of Life. Nebylo to špatné, ale nebylo to ono. A tak jsem zaexperimentovala a přidala třetí frekvenci Edge. A kdo by to byl řekl, bylo to ono. Mám tu kombinaci už cca 14 dní a je to super. Zůstala jsem po No Fear uvnitř pěkně silná a stabilní, ale zvolnilo se mi tempo, přišel takový vnitřní klid a mír, takové ukotvení, a zároveň jsem schopná plného soustředění na práci. Cítím se vážně skvěle :-) Další zkušenost mám s originál frekvencí pro našeho starého pejska. Těžký kardiak, zakulacený a těžký po kastraci, protože měl nádor, artróza. Už víceméně jen pospával, těžko se zvedal, vypadal unavený a vyčerpaný, už nechodil ani vítat ke dveřím, když jsme přišli domů. Takový bez zájmu a bez chuti do života. Pořídila jsem mu frekvenci na obojek a změna je hodně znát. Kardiak je stále, ale asi se mu někde hodně ulevilo nebo ho něco přestalo bolet, kdo ví, je živější, zase chodí mezi nás, chodí nás přivítat, když přijdeme domů, je plný života a elánu. Má často nastražená ouška a pozoruje dění kolem sebe (to před tím už nebylo). A má velký apetit a zájem o všechno jídlo :-)) Jsem moc ráda, že jsem mu tím mohla na stará kolena ulevit a vidět ho zase šťastného se zájmem o život. Takže opět děkuji za vše, všem mohu jen doporučit. A hlavně se nebojte experimentovat. Je to fakt zábava pozorovat, co se s námi uvnitř děje :-)
5
JN Avatar autora | 1.3.2024
Jsem naprosto spokojená, problém s náušnicemi byl vyřešen nákupem (za velmi příznivou cenu) náhrdelníku Master. Je skvělý, cítím víc energie. Moc děkuji.