Obtisky BIONICBAND® Infinity

Code: 682
€3,89
In stock (>5 pcs)

If you hesitate to buy our BIONICBAND® bracelet you may try these special patches! They are also treated by frequency the same as the BIONICBAND® ORIGINAL bracelet for continual use and they work the same (1 – 3 days till they get rubbed out). 

Detailed information

30 DAYS MONEYBACK GUARANTEE
30 DAYS MONEYBACK GUARANTEE
LIFETIME WARRANTY
LIFETIME WARRANTY
CZECH AND SLOVAK REPUBLIC FREE SHIPPING FOR ORDER ABOVE 2000 KČ/85 EUR
CZECH AND SLOVAK REPUBLIC FREE SHIPPING FOR ORDER ABOVE 2000 KČ/85 EUR
WORLDWIDE SHIPPING
WORLDWIDE SHIPPING

Product detailed description

If you hesitate to buy our BIONICBAND® bracelet you may try these special patches! They are also treated by frequency the same as the BIONICBAND® ORIGINAL bracelet for continual use and they work the same (1 – 3 days till they get rubbed out). Sheet with 4 patches.

Instructions:

1. Cut – there are 4 of them on one sheet.

2. Take out the plastic wrap and put the picture on your skin (clean and dry).

3. Apply water on the back side and let it soak for 10 seconds (for example with a sponge).

4. Slip off the paper to the side and dry lightly.

5. Do not strain the patch for 10 min until it dries out.

To take it out you may use baby oil, alcohol or sticky tape.

The patch works for 1 – 3 days, it depends on how often you wash. The best placement of these patches is directly to the tender place or on 7th cervical vertebra (the one that sticks out when you tilt your head forward), where it is the most effective for the whole body.

This product does not replace medical care and it is only a supplement to a healthy lifestyle.

Additional parameters

Category: Patches BIONICBAND®
Weight: 0.05 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Do not fill out this field:
5
EM Avatar of author | 20/07/2024
Vždy velká spokojnost a profesionalita zo strany Prodejcu ďakujem a vela spokojných zákazníkov🍀🤍 Za mňa ste c. 1🤘🏽⭐️ na trhu! S pozdravem a prianím pekného dne, Márie Est. M.
5
M Avatar of author | 24/06/2024
Přemýšlím o nákupu náramku, ale pokud byla možnost si účinek frekvencí vyzkoušet nejdříve na nálepkách, rozhodla jsem se koupit nálepky, jestli pocítím nějaký účinek. Koupila jsem si nálepky Infinite, Mood a Joy of Life. U Infinite a Mood jsem účinek pocítila ihned po nalepení, vlna energie se po chvíli ustálila a už jsem si ji tak silně neuvědomovala. Velký přínos se ale objevil hned první noc, kdy jsem po 14 dnech užívání prášků na spaní spala i bez prášků až do rána. Nálepky jsem si koupila právě především kvůli špatnému spánku a musím říct, že spím podstatně lépe. Joy of LIfe jsem zatím neotestovala. Pokud jsem účinek cítila u nálepek, pro koupi náramku Infinite jsem rozhodnutá.